شرکت i.safe MOBILE

کشور: آلمانسال تاسیس:

شرکت i.safe MOBILE یک شرکت معتبر و مشهور در زمینه وسایل ارتباطی و گوشی های موبایل قابل استفاده در محیط های دارای خطر انفجار می باشد. مهندسان این شرکت دارای بیش از 10 سال سابقه در زمینه تجهیزات قابل استفاده در محیط های با خطر انفجار می باشند. این شرکت در آلمان قرار گرفته است و بر کیفیت تجهیزات تولیدی خود بسیار تاکید داشته و خدمات سفارشی و برنامه های تعمیر و نگهداری ویژه ای را ارائه می دهد. محصولات شرکت i.safe MOBILE شامل گوشی های موبایل ضد انفجار ناحیه 1/21 و 2/22 و لوازم جانبی این تجهیزات است و این تجهیزات مطابق با استاندارد EX می باشند. شرکت برنا نیروکاران (برنیکا) دارای نمایندگی انحصاری شرکت i.safe MOBILE ، در زمینه خرید، فروش، مشاوره و پخش تجهیزات صنعتی از جمله گوشی های موبایل ضد انفجار فعالیت دارد.

محصولات i.safe MOBILE

موبایل ضد انفجار

موبایل ضد انفجار مدل INNOVATION 2.0 از جمله اسمارت فون ضد انفجار جهت استفاده در تمامی محیط های صنعتی می باشد.این موبایل مدرن و مقاوم دارای عملکرد فوق العاده عالی با قابلیت تماس اضطراری می باشد.

مشاهده جزئیات

گوشی ضد انفجار

گوشی ضد انفجار مدل IS320.1 موبایلی قدرتمند برای محیط zone 1/21 با سیستم عامل اندروید می باشد.این تلفن همراه با دکمه های فیزیکی دارای مزیت های بسیاری از قبیل وای فای، NFC ، میکروسیم، چراغ قوه، باتری قدرتمند، اسپیکر قدرتمند و غیره می باشد.

مشاهده جزئیات

تلفن همراه ضد انفجار

تلفن همراه ضد انفجار مدل IS520.1 یک گوشی صنعتی با تکنولوژی روز دنیا می باشد.این موبایل محصولی کاملا صنعتی با استحکام زیاد، طراحی مدرن و تکنولوژی به روز می باشد.

مشاهده جزئیات

تبلت ضد انفجار

تبلت ضد انفجار مدل IS910.1 مناسب جهت استفاده در محیط های Zone 1/21 می باشد. این تبلت قدرتمند با صفحه نمایش 8 اینچی، بسیار محکم و مقاوم با مشخصات فنی عالی از قبیل:باتری 8400 میلی آمپرساعت، پردازنده 8 هسته ای، NFC و اندروید نسخه 5.1 می باشد.

مشاهده جزئیات

موبایل ضد انفجار EX

موبایل ضد انفجار با استاندارد EX مدل CHALLENGER 2.0 یک گوشی صنعتی مقاوم در برابر گردوخاک و کاملا ضد آب می باشد.این گوشی موبایل جهت استفاده در شرایط سخت طراحی و ساخته شده است.

مشاهده جزئیات

موبایل ضد انفجار ATEX

موبایل ضد انفجار با استاندارد ATEX مدل IS310.2 یک گوشی قدرتمند اندرویدی مناسب برای استفاده در محیط zone 2/22 می باشد. این گوشی با صفحه کلید فیزیکی مزیت های فنی زیادی ازجمله: وای فای، اندروید، NFC ، دوسیم کارت، چراغ قوه، باتری قدرتمند، اسپیکر قدرتمند و کلید تماس اضطراری (SOS) دارد.

مشاهده جزئیات

گوشی هوشمند ضد انفجار

گوشی هوشمند ضد انفجار مدل IS730.2 یک گوشی صنعتی مناسب جهت استفاده در محیط zone 2/22 می باشد.این گوشی ترکیبی از طراحی مدرن، تکنولوژی بالا و طراحی صنعتی می باشد.مشخه بارز این گوشی قابلیت شارژ القایی می باشد.

مشاهده جزئیات

اسمارت فون ضد انفجار

اسمارت فون ضد انفجار مدل IS740.2 یک گوشی با ساختار و استاندارد ضد انفجار (Intrinsic safety) محصول شرکت i.safe MOBILE با سیستم عامل اندروید 5.1.1 می باشد. این گوشی مناسب جهت استفاده در محیط Zone 2 مجهز به حفاظت جریانی و باتری قدرتمند می باشد.

مشاهده جزئیات

هندزفری بلوتوثی ضد انفجار

هندزفری بلوتوثی ضد انفجار مدل ORBIT 2.0 بسیار سبک و در عین حال بسیار محکم و مقاوم می باشد. این هندزفری با طراحی ارگونومیک و صدایی فوق العاده عالی ، در هنگام استفاده بسیار راحت می باشد.

مشاهده جزئیات

قلم بلوتوث ضد انفجار

قلم بلوتوث ضد انفجار مدل IS-MP.1 جهت قرائت آسان و سریع برچسب های RFID/NFC که در مجاوت یکدیگر قرار گرفته اند و یا دسترسی به آن ها دشوار باشد استفاده می شود. به کمک این قلم می توان اطلاعات برچسب را مستقیم روی نمایشگر OLED مشاهده کرد و یا از طریق بلوتوث یا کابل USB انتقال داد.

مشاهده جزئیات

قلم قرائت بلوتوث RFID/NFC

قلم بلوتوث ضد انفجار مدل IS-MP.2 جهت قرائت آسان و سریع برچسب های RFID/NFC که در مجاوت یکدیگر قرار گرفته اند و یا دسترسی به آن ها دشوار باشد استفاده می شود. به کمک این قلم می توان اطلاعات برچسب را مستقیم روی نمایشگر OLED مشاهده کرد و یا از طریق بلوتوث یا کابل USB انتقال داد.

مشاهده جزئیات

ریموت وایرلس (Push to talk (PTT

ریموت کنترل میکروفون و اسپیکر وایرلس مدل IS-RSM1.1 ، امکان استفاده حرفه ای از قابلیت تاکی واکی (پوش تو تاک) push-to-talk یا PTT از طریق بلوتوث را فراهم می کند. همچنین این ریموت قابلیت استفاده به عنوان اسپیکر را دارد.

مشاهده جزئیات