شرکت ISKRA Zascite

کشور: اسلوونیسال تاسیس: 1989

شرکت ایسکرا زاس سایت (Iskra Zascite) يکی از سازندگان پيشرو تجهيزات مبارزه با سرج در اروپا و سرتاسر دنیا می باشد ، جهت حفاظت ادوات الکتريکی و الکترونيکی در صنايع، مجتمع های مسکونی و ... از افتخارات و نقاط قوت اين شرکت اسلوونيايی است. تيم تحقيق و توسعه با داشتن کادر مجرب با بیش از 140 نفر پرسنل اين شرکت راهکارهای اقتصادی جهت رضايت کارفرما را مد نظر قرار داده است. شرکت برنا نیروکاران (برنیکا) دارای نمایندگی انحصاری شرکت ایسکرا (Iskra) ، در زمینه خرید ، فروش ، مشاوره و پخش تجهیزات صنعتی و سرج ارستر , برقگیر و انواع شمارنده های صاعقه فعالیت دارد .

محصولات ISKRA Zascite

شمارنده صاعقه ProLEC Basic Iskra

دستگاه شمارنده صاعقه ProLEC Basic شرکت ایسکرا اولین حسگر جریان صاعقه , در خانواده سنسورها است . و مستقیما به هادی زیرین صاعقه گیر متصل می شود . به گونه ای طراحی شده است که در برابر جریان های تا 100kA با شکل موج (10/350µs) مقاومت نماید . با نصب این دستگاه روی ساختمان های دارای سیستم حفاظت برابر صاعقه , می توان اطلاعاتی درباره فرکانس , زمان و تاریخ تخلیه بدست آورد . و با توجه به اطلاعات بدست آمده از شمارنده , اقدامات پیشگیرانه و نگهدارنده بر این اساس صورت می گیرد .

مشاهده جزئیات

کانتر صاعقه ProSEC II+ Iskra

دستگاه +ProSEC II , یک شمارنده صاعقه با قابلیت های اضافی است . علاوه بر شمارش تعداد صاعقه , توانایی گزارش ساعت و تاریخ هر صاعقه را دارا می باشد . بوسیله این دستگاه می توان با شرکت های بیمه همکاری نمود .

مشاهده جزئیات

برچسب ها