شرکت Contrel

کشور: ايتالياسال تاسیس: 1985

شرکت کنترل (Contrel) از سال 1985 در کشور ایتالیا تاسیس شد و نزدیک به 30 سال فعال در زمینه توسعه و تولید از رله های حفاظتی الکترونیکی ، سیستم های بهینه کننده مصرف انرژی الکتریکی و اندازه گیری انرژی است و در هفت زمينه کاري ذيل مي باشد سیستم های اعلام آلارم و سیگنالینگ بررسی عایقی برای مکان های پزشکی رله های نشت جریان آنالایزر شبکه ترانس جریان فشار ضعیف اندازه گیری انرژی شرکت برنا نیروکاران (برنیکا) نماینده انحصاری شرکت کنترل(Contrel) ، در زمینه خرید ، فروش ، مشاوره و پخش تجهیزات صنعتی و لوازم اندازه گیری و مولتی فانکشن های دیجیتال و مولتی متر ، مولتی فانکشن و انرژی میترها فعالیت دارد .

محصولات Contrel

انرژی میتر EMA 90

مولتی متر، مولتی فانکشن و انرژی میتر Contrel EMA 90 به عنوان آنالیز کننده چند منظوره جهت سنجش انرژی تبادل شده در خطوط فشار قوی، فشار متوسط و فشار ضعیف کاربرد دارد.

مشاهده جزئیات

مولتی متر مدل EMM

مولتی متر مدل EMM ، برای مانیتور کردن مقدار پارامترها و کمیات اصلی الکتریکی خطوط توزیع استفاده می شوند. تجهیز مدلEMM-μD3VA بر روی ریل DIN و مدل EMM-μ3VA و EMM-R3VA بر روی در تابلو نصب شده و سه ماژوله هستند.

مشاهده جزئیات

مولتی متردیجیتال ریلی

مولتی متردیجیتال ریلی ، برای مانیتور کردن مقدار پارامترها و کمیات اصلی الکتریکی خطوط توزیع استفاده می شود. مولتی متردیجیتال ریلی، شش ماژوله بوده و در بردهای توزیع انرژی چه در بخش صنعتی و چه در موتورها، ژنراتورها و ماشین هاست.

مشاهده جزئیات

مولتی متر ریلی

مولتی متر ریلی مدل EMM ، برای مانیتور کردن مقدار پارامترها و کمیات اصلی الکتریکی خطوط توزیع استفاده می شوند.

مشاهده جزئیات

مولتی فانکشن میتر دیجیتال

مولتی فانکشن میتر دیجیتال، مدل EMM به منظور مانیتور کردن پارامترهای الکتریکی خط مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیز در ابعاد72x72 توسط شرکت کنترل (Contrel) عرضه می شود.

مشاهده جزئیات

مولتی متردیجیتال باریک

مولتی متردیجیتال باریک، مدل EMM به منظور مانیتور کردن پارامترهای الکتریکی خط مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیز در ابعاد96x96میلیمتر مربع با عمق 56 میلیمتر توسط شرکت کنترل (Contrel) عرضه می شود.

مشاهده جزئیات

میتر تابلویی مولتی فانکشن

میتر تابلویی مولتی فانکشن، مدل EMM ، به منظور اندازه گیری و مانیتورینگ پارامترهای الکتریکی اصلی در خطوط سه فاز، تکفاز (با استفاده از ترانس جریان داخلی) مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات

آمپرمتر تفاضلی

آمپرمتر تفاضلی، مدل ELM، یک آمپرمتر مولتی فانکشن می باشد که برای اندازه گیری جریان های خط و جریان های تفاضلی و پسماند در شبکه استفاده می شود و دارای خروجی های سریال و دیجیتال است.

مشاهده جزئیات

آنالیزور شبکه

آنالیزور شبکه، مدل EMS-96، در عین کاربری آسان آن، دارای محدوده وسیعی از عملکرد می باشد. صفحه نمایش رنگی TFT تجهیز باعث شده است که این آنالیزور مورد توجه کاربران قرار بگیرد و مورد پسند واقع شود. در ضمن وجود توابع عملکرد مختلف در این تجهیز سبب کاربرد گسترده این تجهیز در بخش های مختلف شده است.

مشاهده جزئیات

آنالایزر هارمونیک

این کنتورها به عنوان آنالیز کننده چند منظوره جهت سنجش انرژی تبادل شده در خطوط فشار قوی، فشار متوسط و فشار ضعیف کاربرد دارد. تفاوت EMA90 با EMA90H در وجود قابلیت آنالیز هارمونیک در نوع EMA90H می باشد.

مشاهده جزئیات

آنالیزور هارمونیک

آنالیزور هارمونیک، مدلEMA-11، برای سنجش، مانیتورینگ، مدیریت و آنالیز پارامترهای الکتریکی شبکه برق مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیز بر روی در تابلو نصب می شود و یک صفحه نمایش LCD رنگی دارد.

مشاهده جزئیات

پاورآنالایزر 9 ماژوله

پاورآنالایزر 9 ماژوله، مدلEMA-D9، برای سنجش، مانیتورینگ، مدیریت و آنالیز پارامترهای الکتریکی شبکه برق مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیز بر روی ریل نصب می شود و یک صفحه نمایش LCD رنگی دارد و 9 ماژوله می باشد.پاور آنالایزر EMA-D9، 4 کانال ورودی جریان دارد.

مشاهده جزئیات