شرکت DEHN

کشور: آلمانسال تاسیس: 1910

شرکت دهن ( DEHN ) در تاریخ 21 ژانویه سال 1910، توسط هانس دهن، کارشناسی ارشد برق، در نورنبرگ شروع به کار کرد. در حال حاضر،بعد از 100 سال ، شرکت خانوادگی دهن ، حدود 1700 کارمند در سراسر جهان دارد. بخش صنعتی DEHNgroup، شرکت هلدینگ DEHN + SÖHNE و شرکت های تابعه بین المللی آن ، در زمینه حفاظت در برابر سرج ، حفاظت در برابر صاعقه / ارتینگ و تجهیزات ایمنی فعالیت دارد. بخش اسمبلی دستی ، DEHN INSTATEC، که در نورنبرگ ( Nuremberg )، نومارکت ( Neumarkt ) ، هرمسدورف ( Hermsdorf ) و هامبورگ ( Hamburg ) مستقر است،خط و مشی هانس دهن را ادامه می دهد. شرکت برنا نیروکاران (برنیکا) ارائه دهنده محصولات شرکت دهن ( DEHN ) ، در زمینه خرید، فروش، مشاوره و پخش تجهیزات حفاظت در برابر سرج ، حفاظت در برابر صاعقه / ارتینگ و تجهیزات ایمنی فعالیت دارد.

محصولات DEHN

ارستر DEHNsolid

ارستر DEHNsolid ، محصول شرکت DEHN آلمان ، یک سرج ارستر تک پل هماهنگ شده برای حفاظت در برابر جریان صاعقه بوده که در سیستم های 230/400 ولت مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات

ارستر DEHNbloc M1

ارستر DEHNbloc M1 ، محصول شرکت DEHN آلمان ، یک سرج ارستر ماژولار تک پل هماهنگ شده ، برای حفاظت در برابر جریان صاعقه با ظرفیت تخلیه بالا می باشد.

مشاهده جزئیات

ارستر DEHNbloc M 1 FM

ارستر DEHNbloc M 1 FM ، محصول شرکت DEHN آلمان ، یک سرج ارستر ماژولار تک پل هماهنگ شده ، برای حفاظت در برابر جریان صاعقه با ظرفیت تخلیه بالا می باشد. این محصول دارای کنتاکت ریموت سیگنالینگ برای مانیتورینگ سیستم می باشد.

مشاهده جزئیات

ماژول ارستر DEHNbloc M

ماژول ارستر DEHNbloc M، با ساختار داخلی اسپارک گپ مخصوص ارسترهای DEHNbloc M می باشد. همه ماژول ها به صورت مکانیکی کد گذاری شده اندتا ماژول ها به درستی در جای خود قرار گیرند.

مشاهده جزئیات

ارسترDEHNbloc Maxi

ارسترDEHNbloc Maxi، محصولDEHN آلمان ، یک ارستر تک پل هماهنگ شده با طراحی NH00، برای حفاظت در برابر جریان صاعقه بوده که در سیستم هایTN-C و TN-S با ولتاژ نامی 230/400 ولت استفاده می شود.

مشاهده جزئیات

ارسترDEHNbloc Maxi 1 CI 440 FM

ارسترDEHNbloc Maxi 1 CI 440 FM ، محصولDEHN آلمان ، یک ارستر تک پل هماهنگ شده برای حفاظت در برابر جریان صاعقه، همراه با فیوز پشتیبان داخلی بوده که در سیستم های 400 / 690 ولت TN و 400 ولت IT مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات

ارستر DEHNbloc Maxi 1 CI 760 FM

ارستر DEHNbloc Maxi 1 CI 760 FM ، محصولDEHN آلمان ، یک ارستر تک پل هماهنگ شده برای حفاظت در برابر جریان صاعقه، همراه با فیوز پشتیبان داخلی بوده که در سیستم های690 ولتTN / IT مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات

ارستر(DEHNbloc Maxi 1 440 (FM

ارستر(DEHNbloc Maxi 1 440 (FM ، محصولDEHN آلمان ، یک ارستر جریان صاعقه هماهنگ شده تک پل بوده که در سیستم های400 / 690 ولت مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات

ارستر DEHNbloc Maxi 1 760 FM

ارستر DEHNbloc Maxi 1 760 FM ، محصولDEHN آلمان ، یک ارستر جریان صاعقه هماهنگ شده تک پل بوده که در سیستم های 690 ولت مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات

ارستر DEHNbloc Maxi 1 255 S

ارستر DEHNbloc Maxi 1 255 S ، محصولDEHN آلمان ، یک ارستر جریان صاعقه هماهنگ شده تک پل، دارای فیوز پشتیبان داخلی بوده که برای نصب بر روی باسبارسیستم های 230/400 ولت مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات

ارستر DEHNsecure M 1

ارستر DEHNsecure M 1 ، محصولDEHN آلمان ، یک ارستر ماژولار جریان صاعقه هماهنگ شده تک پل بوده که برای کاربرد های DC مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات

ارستر DEHNsecure M 1 FM

ارستر DEHNsecure M 1 FM ، محصولDEHN آلمان ، یک ارستر ماژولار جریان صاعقه تک پل هماهنگ شده ، برای کاربرد های DC بوده و دارای کنتاکت ریموت سیگنالینگ برای نظارت بر ارستر می باشد.

مشاهده جزئیات