اخبار برنیکا

لیست اخبار

bornica

bornica in fact is wrong type of bornika or borna niroo karan company please attention anothe domains that are using bornica name all of them are fake and only true address is bornika with K tages: bornica, bornica company, borna niroo karan, bornica

مشاهده جزئیات

bornica

bornica در حقیقت اشتباه نوشتاری شرکت برنیکا یا برنا نیرو کاران یا bornika می باشدکه متاسفانه برخی مشتریان به اشتباه بجای حرف K از حرف C استفاده می کنند. جالب اینجاست که برخی از سودجویان از بزرگی نام برنیکا سوء استفاده نموده اند و دامین هایی با نام جعلی Bornica به ثبت رسانده اند تا مشتریان ما به اشتباه به سایت آن ها هدایت شوند. از کلیه دوستان و همکاران تقاضا می شود که کاملا حواسشان به این موضوع باشد که سایت و ایمیل حقیقی این شرکت با حرف K بوده و سایر دامین ها جعلی می باشد

مشاهده جزئیات

برگزاری نخستین سمپوزیوم تخصصی سیستمهای زمین و صاعقه گیر

برای نخستین بار در کشور بزرگترین گردهم‌آیی متخصصین، محققین و دست اندرکاران تولید تجهیزات و اجرای سیستم‌های زمین (ارتینگ) و صاعقه‌گیر، در اواخر تیرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

مشاهده جزئیات

تصویب قانون ممنوعیت تولید و توزیع لامپ رشته ای در هیات دولت/ آخرین فرصت 26 آذر95

هيات وزيران، قانون حذف استفاده از لامپ هاي رشته اي را تصويب كردند. براساس اين تصميم، ثبت سفارش و ورود لامپ هاي رشته اي با توان بالاي 40 وات ممنوع بوده و خطوط توليد داخلي نيز بايستي حداكثر ظرف مدت 8 ماه از تاريخ ابلاغ مصوبه، جمع آوري و پروانه هاي بهره برداري مربوطه باطل شود.

مشاهده جزئیات

آغازهوشمند سازی شبکه توزیع برق

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توانیر از آغاز طرح هوشمند سازی شبکه های توزیع برق خبر داد و گفت: عملیات اجرای این طرح با نصب 400هزار کنتور(AMI) در بخش صنعتی و کشاورزی شروع می شود.

مشاهده جزئیات

مقایسه هزینه برق در ایران و جهان

مسئولان طی سال‌های اخیر تاکید دارند آب و برق با مبلغی در اختیار مردم قرار می‌گیرد که برای دولت صرفه ندارد. از سوی دیگر یارانه‌هایی که به مردم تعلق می‌گیرد، فرسودگی شبکه‌های انتقال، مصرف بی‌حد و ملاحظه‌نشده در سازمان‌ها و ادارات، استفاده بی‌اجازه از آب تصفیه‌شده و واحدهای توزیع برق در عمل این بخش را ناکارآمد کرده است.

مشاهده جزئیات

انتصاب مديرعامل جدید شركت توليد نيروي برق تهران

با حكم رئيس هيات مديره شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي، علي عيسي‌پور به سمت مديرعامل شركت توليد نيروي برق تهران منصوب شد.

مشاهده جزئیات

روش جدید تولید برق از امواج دریا

مسئولان حکومتی جبل الطارق در یک قرار داد با مرکز انرژی های محیط زیست، یک نیروگاه 5 مگاواتی راه اندازی کرده است که می تواند با استفاده از آب های دریای مدیترانه، برق تولید نماید.

مشاهده جزئیات

کابل ابر رسانا HTS

یک تکنولوژی انقلابی در ساخت کابلهای برق ابداع شده که مدعی است می تواند بر هر دو مشکل ذکرشده در بالا غلبه کند. کابلهای جدید از مواد ابررسانا درجه حرارت بالا یا HTS ساخته شده اند و می توانند انرژی الکتریکی 150 برابر یک سیم مسی معمولی با همان قطر را انتقال دهند.

مشاهده جزئیات

كاهش تلفات شبكه و هزينه ها با هادی های AAAC

جلسه هم انديشي در خصوص امكان افزايش ظرفيت توان انتقالي خطوط انتقال و فوق توزيع موجود با حضور مهندس بلبل آبادي مديرعامل شركت سهامي برق منطقه اي گيلان، معاونان، مديران، كارشناسان، نمايندگان تعدادي از شركتهاي مشاور از طريق بكارگيري هاديهاي پر ظرفيت و AAAC ، در سالن كنفرانس شركت برگزار شد.

مشاهده جزئیات

تولید برق از باران با سلول خورشیدی

محققان چینی نوعی سلول خورشیدی تولید کرده‌اند که نه تنها از خورشید، بلکه از باران نیز برق تولید می‌کند.

مشاهده جزئیات

احداث اولین پایگاه فضایی برق خورشیدی توسط روس ها

«سرجری کریکالف» مدیر اجرایی شرکت فضایی Roscosmos روسیه گفت: قصد داریم ظرف سالهای ۲۰۳۰ تا ۲۰۳۵ میلادی اولین پایگاه فضایی روسیه بر روی کره ماه را تاسیس کنیم.

مشاهده جزئیات