شرکت Iskra Sistemi

کشور: اسلوونیسال تاسیس: 1950

شرکت ایسکرا سیستمی Iskra Sistemi با بیش از 65 سال تجربه ارائه دهنده راه حل های صنعتی در سطح جهانی می باشد.این شرکت بزرگترین شرکت بین المللی در زمینه پردازش اتوماسیون، ارتباطات و امنیت سیستم ها برای شبکه های توزیع، انتقال، ارتباطات خطوط قدرت، خط راه آهن و ترافیک جاده ای و ارائه راه حل های نرم افزاری در زمینه بخش های انرژی و استراتیژیکی می باشد.از جمله محصولات این شرکت خازن های قدرت، خازن برای استفاده در زمینه الکترونیک، تجهیزات کاهش دهنده تداخل رادیویی، پست های برق، تجهیزات اندازه گیری الکترونیکی، باتری، آنتن، هسته و پتانسیومتر در زمینه های گالوانیزه کردن، فروشگاه محصولات و مدیریت و نگهداری از ساختمان ها است. شرکت برنا نیروکاران (برنیکا) دارای نمایندگی انحصاری شرکت Iskra Sistemi ، در زمینه خرید، فروش، مشاوره و پخش تجهیزات صنعتی فعالیت دارد .

محصولات Iskra Sistemi

نمایشگر آنالوگ تپ پوزیشن

نمایشگر آنالوگ تپ پوزیشن مدل های PBC96 , PBC144 محصول شرکت ZURC اسپانیا ، جهت نمایش ، نظارت و مانیتورینگ از راه دور شیرها یا ولو های مکانیکی ، سیم پیچ های ترانسفورماتور ، دریچه های عبور سیال و ... طراحی شده است. سیستم حسگر این تپ پوزیشن یک پتانسیومتر یا یک مدار با مقاومت ثابت می باشد که به صورت مکانیکی به تجهیز مورد نظر اتصال می یابد.

مشاهده جزئیات

ولتمتر تابلویی زورک

ولتمتر تابلویی زورک سری RZC محصول شرکت ZURC اسپانیا در چهار مدل RZC48 ، RZC72 ، RZC96 و RZC144 با سایزهای استاندارد 48x48 ، 72x72 ، 96x96 ، 144x144 میلی متر طراحی گردیده است. این ولتمتر مجهز به رکتیفایر داخلی جهت تبدیل کمیت ac به dc بوده و به دلیل استفاده از هسته متحرک تنها با تغییر صفحه مقیاس و کالیبراسیون مجدد قادر به اندازه گیری ولتاژ و جریان در گستره وسیعی می باشد.

مشاهده جزئیات

ولتمتر تابلویی IP52

ولتمتر تابلویی IP52 سری ZNC محصول شرکت ZURC اسپانیا در چهار مدل ZNC48 ، ZNC72 ، ZNC96 و ZNC144 با سایزهای استاندارد 48x48 ، 72x72 ، 96x96 ، 144x144 میلی متر جزو ولتمترهای تابلویی با مقیاس گسترش داده شده یا "EXPANDED SCALE" می باشد . درجه حفاظتی این ولتمتر بر اساس استاندارد IEC144 و DIN 40050 برابر IP52 بوده و درجه حفاظتی ترمینال ها IP00 است . در صورت نیاز در جه های حفاظتی IP54 یا IP55 و درجه حفاظتی ترمینال ها نیز IP20 نیز قابل سفارش می باشد.

مشاهده جزئیات

ولتمتر تفاضلی

ولتمتر تفاضلی در دو مدل ZDC96 و ZDC144 محصول شرکت زورک اسپانیا ، دارای سیستم هسته متحرک و مدار کانورتور الکترونیکی داخلی بوده و جهت اندازه گیری و تشخیص برابری و یا اختلاف میان ولتاژ (بصورت درصدی ) دو ژنراتور پارالل و یا یک ژنراتور و شبکه طراحی گردیده است.

مشاهده جزئیات

میتر آنالوگ تابلویی Zurc

میتر آنالوگ تابلویی Zurc محصول کشور اسپانیا ، در دو مدل EZC72 و EZC92 با سایزهای استاندارد DIN 72-96 ارایه گردیده است. این میتر آنالوگ در حالت ولتمتر رنج 250 تا 500 ولت و در حالت آمپرمتر رنج 1 تا 5 آمپر را اندازه گیری نموده و صفحه نمایش مقیاس آن 240 درجه می باشد.

مشاهده جزئیات

آمپرمتر تابلویی DC

آمپرمتر تابلویی DC محصول شرکت ZURC اسپانیا ، در چهار سایز استاندارد 48 ، 72 ، 96 و 144 میلی متر طراحی گردیده و به دلیل استفاده از فن آوری هسته متحرک DC یا DC Moving Coil می توان آن را جهت اندازه گیری گستره وسیعی از ولتاژ و جریان DC با تعویض تنها صفحه مقیاس و کالیبره کردن مجدد مورد استفاده قرار داد.

مشاهده جزئیات

میتر ریلی DC

میتر ریلی DC مدل BM45 محصول شرکت ZURC اسپانیا ، با سایز استاندارد 45x52.5 میلی متر به صورت ریلی و جهت قرار گرفتن در ریل های مخصوص تابلو برق طراحی گردیده و به دلیل استفاده از فن آوری هسته متحرک DC یا DC Moving Coil می توان آن را جهت اندازه گیری گستره وسیعی از ولتاژ و جریان DC با تعویض تنها صفحه مقیاس و کالیبره کردن مجدد مورد استفاده قرار داد.

مشاهده جزئیات

ولتمتر آنالوگ dc

ولتمتر آنالوگ dc سری BNC محصول شرکت ZURC اسپانیا در چهار مدل BNC48 ، BNC72 ، BNC96 و BNC144 با سایزهای استاندارد 48x48 ، 72x72 ، 96x96 ، 144x144 میلی متر جزو ولتمترهای تابلویی با مقیاس گسترش داده شده یا "EXPANDED SCALE" می باشد . عقربه این ولتمترها در قسمتی از رنج اندازه گیری انحراف کمی را نشان داده و در قسمت دیگر با افزایش ولتاژ انحراف بیشتری را نشان می دهد (مطابق شکل محصول).

مشاهده جزئیات

ولتمتر تابلویی با یکسوکننده داخلی

ولتمتر تابلویی با یکسوکننده داخلی سری RBC محصول شرکت ZURC اسپانیا در چهار مدل RBC48 ، RBC72 ، RBC96 و RBC144 با سایزهای استاندارد 48x48 ، 72x72 ، 96x96 ، 144x144 میلی متر طراحی گردیده است. این ولتمتر مجهز به رکتیفایر داخلی جهت تبدیل کمیت ac به dc بوده و به دلیل استفاده از هسته متحرک تنها با تغییر صفحه مقیاس و کالیبراسیون مجدد قادر به اندازه گیری ولتاژ و جریان در گستره وسیعی می باشد.

مشاهده جزئیات

میلی آمپرمتر ریلی

میلی آمپرمتر ریلی مدل EM 45 محصول شرکت ZURC اسپانیا ، را به دلیل داشتن خاصیت آهن متحرک یا Moving Iron می توان به عنوان ولت متر ، آمپرمتر و میلی آمپرمتر با تغییر درجه مقیاس صفحه نمایش مورد استفاده قرار داد. میلی آمپرمتر ریلی دارای انواع مختلف برای اندازه گیری رنج های متنوعی از ولتاژ و جریان است اما رنج اندازه گیری جریان نامی 100 میلی آمپر تا 40 آمپر و رنج اندازه گیری ولتاژ از 6 تا 600 ولت می باشد.

مشاهده جزئیات

ولتمتر آنالوگ تابلویی

ولتمتر آنالوگ تابلویی در چهارمدل EC 48 ، EC 72 ، EC 96 و EC 144 ، در سایزهای استاندارد DIN شامل 48 ، 72 ، 96 و 144 محصول شرکت ZURC اسپانیا می باشد . این تجهیز اندازه گیری جزو میترهای آنالوگ با صفحه نمایش 90 درجه ، جریان متناوب و قابل نصب در تابلو برق بوده و به دلیل استفاده از فن آوری آهن متحرک یا Moving Iron با تغییر مقیاس و کمیت صفحه نمایش می تواند به صورت ولتمتر ، آمپرمتر و میلی آمپرمتر مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده جزئیات

ولتمتر تابلویی سه فاز

ولتمتر تابلویی سه فاز در هفت مدل با سایزهای استاندارد DIN شامل 72 و 96 میلی متر ، محصول شرکت ZURC اسپانیا می باشد . این تجهیز اندازه گیری جزو میترهای آنالوگ با صفحه نمایش 90 درجه ، جریان متناوب و قابل نصب در تابلو برق بوده و به دلیل استفاده از فن آوری آهن متحرک یا Moving Iron با تغییر مقیاس و کمیت صفحه نمایش می تواند به صورت ولتمتر و آمپرمتر مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده جزئیات